מדאר 2

רחובות, ישראל

08-677-5700

שירות לקוחות

א' - ה' | 08:00-17:00

שעות פעילות שלנו

מסנן אבנית

בכל רגע ניתן ליצור איתנו קשר

מסנן אבנית - האם אתם באמת צריכים אותו?

מסנן אבנית לדירה, או מסנן אבנית לבית – המרכז הישראלי למסננים מציג: מגוון סוגי מסננים, ברי מים ומתקני שתיה באיכות גבוהה במקום אחד! מסנני אבנית הפכו למוצר חובה במקומות רבים בארץ – בגלל המים הקשים בישראל. אבל רוב האנשים לא באמת יודעים מה עושים מסנני אבנית, למה הם משמשים, למה זה כל כך חשוב להתקין מסנן אבנית ביתי או מסנן אבנית דירתי והאם באמת צריך אותו. צוות המרכז הישראלי למסננים עושה לכם סדר במידע.

למה צריך מסנן אבנית לבית?

מסנן אבנית דירתי, או מסנן אבנית לבית, מפחית משמעותית את כמות האבנית במים – בכל הצנרת הביתית. החשיבות לעניין הזה היא עצומה, כי אבנית קיימת בכמויות גדולות במים בישראל והיא גורמת נזקים כבדים בטווח הארוך לשורה ארוכה של מכשירים ביתיים יקרים:

  • דוד חימום
  • מכונת כביסה
  • מייבש כביסה
  • מדיח כלים
  • הצנרת הביתית
  • בר מים או מיניבר מים

למעשה, בכל מכשיר, או מתקן בבית, אשר נחשף  למים – בעיקר מכשירי חשמל עם גופי חימום, נוצרים עם הזמן משקעי אבנית שגורמים נזקים כבדים. אבל גם מתקנים כמו בר מים, הצנרת הביתית וכד' נפגעים מהצטברות אבנית באופן קבוע.

איך מסנני אבנית שומרים על מכשירי החשמל שלכם?

מסנן מים ביתי, אשר מפחית את כמות האבנית במים, מונע היווצרות של משקעי אבנית קשים על גופי החימום במכשירים השונים. משקעי אבנית אלה, פוגעים בגופי החימום של מכשרירי החשמל השונים ולכם גם פוגעים ביכולת המכשירים הללו לחמם במהירות ויעילות את המים. בטווח הקצר, מצב זה גורם לפעולה לא יעילה ולכן גם לבזבוז אנרגיה יקר, שעולה לכם הרבה כסף. בטווח הארוך, נגרם נזק בלתי הפיך למכשירים השונים. כתוצאה, יש להחליף או לתקן אותם לעיתים קרובות במקרה הגרוע ואילו במקרה הטוב – יש לבצע פעילויות ניקוי מקצועיות בעזרת טכנאי, לעיתים קרובות. גם הצנרת הביתית נפגעת בגלל משקעי אבנית וגם מכשירים שאין בהם גופי חימום, שכן משקעי אבנית פוגעים בפעולה התקינה של מכשירים רבים. הדרך היחידה למנוע את הנזקים הללו באופן יעיל לטווח ארוך היא באמצעות מסנן אבנית דירתי או מסנן אבנית מרכזי, אותו מתקינים על השיבר המרכזי כדי להפחית את כמות האבנית במים – בכל רחבי הבית.

לעומת מתקנים לסינון מים מסוגים אחרים

קיימים סוגים שונים של מסנני מים מתאימים לשימוש ביתי. ביניהם מסננים למתקני מים, שהם מסננים הפועלים באופן נקודתי ומפחיתים את כמות האבנית והלכלוך במתקן אליו הם מחוברים. כך גם לגבי מסנני מים מתחת לכיור, אשר מספקים מים מסוננים – רק לברז אליו הם מחוברים. גם מסננים למקררים מומלצים למי שצריך סינון מים נקודתי עבור המקרר, אך כדאי להתקין במקביל גם מסנן אבנית מומלץ, כדי להפחית את האבנית בכל רחבי הבית.

האם כדאי להתקין מסנן אבנית ללא סיליפוס?

מסנן סיליפוס הוא מסנן אבנית הפועל בטכנולוגיה ספציפית. הוא מונע התגבשות של משקעי אבנית ובכך מונע את נזקי האבנית עם התחממות המים – במקומות בהם הוא מותקן. לאחרונה התפרסמו מחקרים הטוענים כי עדיף להתקין מסנן אבנית ללא סיליפוס, אך חשוב לציין כי מסנני סיליפוס עומדים בתקן הישראלי המחמיר למסנני מים לשתייה ולכן נחשבים בטוחים לשימוש בישראל. יחד עם זאת, באתר ובקטלוג של המרכז הישראלי למסנני מים תוכלו למצוא גם מסנן אבנית ללא סיליפוס, שפועל בטכנולוגיה שונה, באיכות לא פחות טובה של הפחתת אבנית במים.

לסיכום, אם יש לכם בבית מכשירי חשמל, הפועלים על מים, אם אתם רוצים לשמור על אריכות החיים של מכשירים אלה לטווח ארוך, אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות החשמל ובעיקר – לשמור על איכות המים בבית, מסנן אבנית הוא המוצר אתם מחפשים. לא בטוחים איזה מסנן אבנית הכי מתאים לבית שלכם? צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

קולרים ומשקורים

קולרים ומשקורים

קולרים ומשקורים – מתקני מים קרים לשתייה קולרים ומשקורים מבית המרכז הישראלי למסנני מים מספקים מים קרים וטעימים, בעיצובים מוקפדים והתאמה לכל הצרכים!! המרכז הישראלי למסנני מים מספק מגוון קולרים ומשקורים למוסדות – קולרים לבתי ספר, קולר מים למוסדות מכל הסוגים, באיכות הכי גבוהה שיש – למידע נוסף והתאמה מקצועית – פנו אלינו! קולרים למוסדות

קרא עוד »
סנן פנטק ירוק
מסנן מים

מסנן מים דירתי

מסנן מים דירתי הוא הפריט הקטן והיעיל ששומר על מכשירי חשמל הפועלים עם מים אצלכם בבית מפני נזקי אבנית. אבל הוא שומר לכם על המים בבית גם מפני לכלוך, חול, חלודה ותוספות בלתי רצויות אחרות במים. המרכז הישראלי למסנני מים מביא לכם את מיטב המוצרים בתחום ומספק מסנן מים דירתי שמבטיח לכם מים באיכות אחרת!

קרא עוד »
מתקני מים

מתקני מים לבית ולמשרד

מתקני מים לבית ולמשרד – בר מים מכל הסוגים בר מים קטן, או בר מים גדול, מיני בר או בר מים רצפתי – באתר של המרכז הישראלי למסנני מים תמצאו כל סוג אפשרי של בר מים לבית, לעסק ולמשרד!!! המרכז הישראלי למסנני מים מעמיד לרשותכם מגוון אפשרויות של מתקני מים לבית ולמשרד, ברי מים ומסלולי

קרא עוד »
אוסמוזה

אוסמוזה הפוכה

המרכז הישראלי למסנני מים מציע מגוון רחב של מסנני מים לבית, מסנני אבנית לדירה, ברי מים ומגוון מוצרים נוספים שמספקים מים טריים, נקיים וטעימים! חושבים לקנות מערכת אוסמוזה הפוכה לבית או לעסק? חשוב שתדעו – מהי מערכת אוסמוזה הפוכה? האם היא מתאימה בתור מערכת סינון מתחת לכיור והאם יש למערכת אוסמוזה הפוכה חסרונות שחשוב להכיר?

קרא עוד »
עגלת קניות
Scroll to Top